Офтальмологічна лабораторія-клініка

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в Livejournal
 
Forum Ukraine-Belarus 2018

м.Київ, 25-26 жовтня 2018 р.

25-26 жовтня 2018 року у м. Гомель (Білорусь) проведений Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь.

В рамках Форуму відбулася виставка-ярмарок продукції підприємств і організацій України та Республіки Білорусь, 7-е засідання Білорусько-Української Консультативної ради ділового співробітництва. Також проведені ділові переговори між представниками українських і білоруських компаній.

picture   picture

Продукція ОЛК "Ю Ес Оптикс" була представлена у складі експозиції Торгово-промислової палати міста Київ.

Експозицію відвідали Президент ТПП України Чижиков Геннадій Дмитрович, Голова ТПП Республіки Білорусь Улахович Володимир Євгенович і Голова Гомельського обласного виконавчого комітету народних депутатів Дворнік Володимир Андрійович.

picture   picture

Продукція ОЛК "Ю Ес Оптикс" була представлена очільникам влади та представникам підприємств Республіки Білорусь.

Директор ОЛК "Ю Ес Оптикс" Жданенко Олександр Васильович надав інтерв'ю місцевому виданню "Гомельские новости". Зважаючи на те, що підприємства подібного профілю в Білорусі відсутні, розповідь про продукцію "Ю Ес Оптикс" та сферу її застосування викликала жвавий інтерес.

picture   picture

Колектив ОЛК "Ю Ес Оптикс" виказує вдячність відповідальним працівникам ТПП м.Київ, ТПП України та Київської міської державної адміністрації за підтримку і допомогу в ознайомленні суспільства в Україні та за кордоном з продукцією нашого підприємства.