Офтальмологічна лабораторія-клініка

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в Livejournal

Шановні друзі!

Представляючи на сторінках веб-сайту Офтальмологічну лабораторію-клініку “Ю Ес ОПТИКС”, сподіваюсь, що коротка інформація про нашу діяльність виявиться для Вас цікавою, допоможе сформувати певну уяву про наше підприємство, сприятиме встановленню ділових зв'язків і взаємному збагаченню досвідом. Адже наша справа є реальним і конкретним внеском у збереження здоров’я людини, створення сприятливих умов для повноцінної життєдіяльності.

З повагою,
Голова Ради директорів              Анатолій Муштук

 

Спільне українсько-американське підприємство з іноземною інвестицією у формі товариства з обмеженою відповідальністю Офтальмологічна лабораторія-клініка "Ю Ес ОПТИКС" була створена в 1994 році на базі новітньої світової технології з виробництва інтраокулярних лінз (штучних кришталиків), призначених для хірургічної реабілітації зору людини – заміни природного кришталика людини після вилучення катаракти, внаслідок травми та ін.

Лабораторія стала першим і єдиним підприємством-виробником інтраокулярних лінз в Україні і за роки свого існування перетворилася в одне з провідних підприємств вітчизняного виробництва медичних виробів.

Девіз «Допомогти людині з вадами зору знов сприйняти світ у всій повноті його барв» стисло формулює цілі і задачі колективу, орієнтовані на людину і її здоров’я.

Для технічного оснащення було придбано і змонтовано високотехнологічне обладнання для виробництва та контролю якості продукції, виготовлене провідними фірмами США, Японії, Ізраїлю. Точність виконання всіх технологічних операцій забезпечується завдяки використанню високоточних верстатів з числовим програмним керуванням, що обслуговуються кваліфікованим досвідченим персоналом.

Продукція лабораторії за якістю має рівень закордонних аналогів, але за своєю ціною набагато доступніша для широких верств населення України.

До 2001 року діяльність ОЛК "Ю Ес ОПТИКС" була спрямована суто на виробництво інтраокулярних лінз, але завдяки розвитку і модернізації виробництва з’явилася можливість розвивати нові напрямки діяльності згідно з міжнародними стандартами, освоїти нові технології, значно розширити номенклатуру продукції відповідно до потреб офтальмології та за замовленнями клієнтів.

Новими напрямками діяльності ОЛК "Ю Ес ОПТИКС" стало виробництво атравматичного шовного матеріалу, гідрофільних інтраокулярних лінз та інтракапсулярних імплантатів.

Голки атравматичні "ОПТИКС" призначені для зшивання тканин людського тіла під час хірургічних операцій в усіх галузях хірургії, включаючи офтальмохірургію. Для виготовлення шовного матеріалу використовується високоякісна синтетична та природна сировина як вітчизняного так і імпортного виробництва. За короткий період Голки атравматичні "ОПТИКС" вже виявили свою конкурентоспроможність на внутрішньому ринку.

Інтракапсулярні імпланти (кільця, пристрої для фіксації капсульного мішка), що виробляються в Україні тільки в нашій лабораторії, зараз практично в більшості операцій допомагають офтальмологам досягти позитивних результатів.

Інтраокулярні лінзи “Ю Ес ОПТИКС”, голки атравматичні "ОПТИКС" та інтракапсулярні імпланти мають реєстраційні посвідчення – дозволи на використання в медичній практиці Міністерства охорони здоров’я України, а ІОЛ ще й ліцензії та реєстраційні посвідчення Міністерств охорони здоров’я країн СНД. Успішно розповсюджуються лінзи і в інших країнах зарубіжжя, отримуючи позитивні відгуки провідних хірургів-офтальмологів.

ОЛК "Ю Ес ОПТИКС" впевнено відстоює завойоване місце у виробництві ІОЛ та АШМ, підтримуючи відповідність вимогам світового ринку і своєю діяльністю сприяє охороні здоров’я людини.

В ОЛК "Ю Ес Оптикс" діє експериментальна лабораторія розробки нових моделей ІОЛ, куди запрошуються до взаємовигідного співробітництва лікарі-офтальмологи, що мають великий досвіт імплантації та креативні ідеї щодо модифікації ІОЛ.