Офтальмологічна лабораторія-клініка

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в Livejournal

м.Запоріжжя, 7-8 жовтня 2015 р.

7-8 жовтня 2015 р. в приміщенні Запорізького державного медичного університету за адресою м.Запоріжжя, просп.Маяковського 26 пройшла науково-практична конференція офтальмологів Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей України.

В програмі заходу відбулися пленарні та секційні засідання, стендові доповіді, виставкова експозиція, в ході якої ОЛК «Ю Ес Оптикс» продемонструвала офтальмологічну продукцію власного виробництва.

На конференції були представлені доповіді за результатами досліджень, в яких застосовувалися інтракапсулярні імпланти виробництва ОЛК «Ю Ес Оптикс», а саме:

  • Сучасний підхід до хірургічного лікування підвивиху кришталика (доповідач - заслужений лікар України, к.мед.н., головний офтальмолог ДУОЗ Дніпропетровської облдержадміністрації, член німецького офтальмологічного товариства, європейського і американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, лікар вищої категорії, директор Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні Валерій Миколайович Сердюк);
picture
picture
picture
picture
  • Оцінка клінічної післяопераційної рефракції після факоемульсифікації катаракти з імплантацією ІОЛ при різних способах розрахунку ІОЛ (співавтори Фокіна С.Н., Алифанов І.С., Щербаков Б.Д., Максимова І.Р., доповів - лікар-офтальмолог Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні Ігор Сергійович Алифанов).
picture

За два дні роботи конференції представники «Ю Ес Оптикс» здійснили заплановані зустрічі, провели анкетування чинних та перспективних партнерів, надали численні відповіді на запитання відвідувачів.

Офтальмологічна лабораторія-клініка «Ю Ес Оптикс» висловлює свою вдячність оргкомітету науково-практичної конференції за високий рівень організації заходу.