Офтальмологічна лабораторія-клініка

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в Livejournal

м.Київ, 27 травня 2016 р.

27 травня 2016 року у конгресно-виставковому центрі Chamber Plaza (Київ, вул. Велика Житомирська, 33) за ініціативи Торгово-промислової палати України та Київської міської державної адміністрації відбулася виставка «Зроблено у Києві».

У виставковій експозиції Офтальмологічною лабораторією-клінікою «Ю Ес ОПТИКС» були представлені лінзи інтраокулярні, імпланти інтракапсулярні та атравматичний шовний матеріал власного виробництва.

picture  picture

Інтерес до виставкової експозиції ОЛК "Ю Ес Оптикс" виявили Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, Голова Ради директорів підприємств, установ та організацій міста Києва Олександр Осадчий, Голова Печерської у м. Києві РДА Сергій Мартинчук. Голова Ради директорів ОЛК "Ю Ес ОПТИКС" Анатолій Муштук ознайомив поважних відвідувачів з історією розвитку, асортиментом продукції та перспективами співпраці з нашою компанією в світлі інтеграційних ініціатив КМДА.

picture

Захід відбувся за участю представників виконавчої влади м. Києва, голів Рад українських міст, представників МЗС України, посольств, акредитованих в Україні.

Важливим, на нашу думку, є певний поступ в усвідомленні учасниками виставки - виробниками вітчизняної продукції важливості власного вкладу в економіку держави, необхідності у співпраці.

picture

ОЛК "Ю Ес ОПТИКС" дякує організаторам виставки за належне інформаційне та матеріальне забезпечення заходу.