Офтальмологічна лабораторія-клініка

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в Livejournal

Першими ознаками глаукоми є підвищення внутрішньочерепного тиску і погіршення зору. Під білковою оболонкою очного яблука знаходиться судинна оболонка, в якій розміщені кровоносні судини, що живлять всі тканини ока. Якщо організм зашлакований, то природно, що через кровоносну систему починають зашлаковуватися і капіляри очі. Кров через такі капіляри проходить з великими труднощами, наслідком чого є підвищення очного тиску.

Внутрішньоочний тиск вимірюється спеціальним приладом. У різних людей при нормальному стані очей воно коливається між 18 і 27 мм рт.ст. Якщо очний тиск наближається до 28 мм рт.ст., це слід вважати ознакою розвитку глаукоми.

Які симптоми цієї хвороби? Люди скаржаться на періодичне затуманення зору і бачення навколо лампи або свічки райдужних кіл. Надалі спостерігається поступове погіршення зору та звуження поля зору. Хвороба тягнеться роками і може закінчитися у важких випадках повною сліпотою. Тут має місце атрофія зорового нерва, що є наслідком довгострокової дії підвищеного внутрішньоочного тиску. Холестерин і шлак і закупорюють капіляри і позбавляють "живлення" зоровий нерв. Практично день за днем, рік за роком відбувається блокування зору власними "відходами" організму. Вказані процеси призводять до відмирання зорового нерва.

Як видно зі сказаного, хвороба є довготривалою. Вас будуть лікувати від багатьох хвороб, хоча починати треба з чищення печінки і всього організму. Скільки разів проводити чистку? До нормалізації очного тиску.